Bohaterowie


21 lat, członek One Direction, Brytyjczyk. Wrażliwy i zabawny młody mężczyzna, który niechętnie podchodzi do bycia tajnym agentem.

(agentka M) ok. 20 lat, czarnowłosa i czarnooka Brytyjka, zważając na karnację i rysy, możliwe, że ma Latynoskie korzenie. Tajna agentka, która nikomu nie zdradziła swojego imienia i nazwiska. Jedyne co o niej wiemy to to, że nie lubi współpracować z innymi.

 
19 lat, Szwedka o ciemno-blond włosach i szarych oczach. Świadek masakry na imprezie we własnym domu, bardzo poharatana psychicznie. 
 
18 lat, blond-włosa i zielonooka Brytyjka. Stylistka chłopaków i ich najbliższa przyjaciółka, która nie wie nic o ich drugim, tajemnym życiu.
 
 
19 lat, członek One Direction, Brytyjczyk. Człowiek zagadka, bo tak samo jak M nie lubi ujawniać zbyt wiele o sobie.


19 lat, członek One Direction, Irlandczyk. Uwielbiany przez miliony fanek, wciąż szuka tej jedynej, mimo iż nie może jej zdradzić swojej prawdziwej tożsamości.
 
 
18 lat, członek One Direction, Brytyjczyk. Jemu najtrudniej jest zachować swoją tajną tożsamość, ponieważ nie dość, że jest najbardziej rozchwytywany przez fanki, to jeszcze ma długi język.

19 lat, członek One Direction, Brytyjczyk. Najbardziej rozgarnięty z całej grupy.

19 lat, piosenkarka, Brytyjka. Współpracująca z 1D agentka i gwiazda, ulubienica Simon’a. 

53 lata, Brytyjczyk. Głowa „X-Factor’owego” wydziału FBI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz